Kommenteeri

Portselanmaalingu võimalused on avarad

Avardasime toodete ringi põneva uue võimalusega. Keraamilistele plaatidele on võimalik kanda portselanmaalingu tehnikas kauneid ja unikaalseid motiive mis annavad hea võimaluse oma kodu renoveerijatele, sisekujundajatele, disaineritele ja ehitajatele mõelda välja huvitavaid lahendusi.
Pärast mõningast katsetamist ja esimest proovitööd selgus, et portselanmaali tehnikas on edukalt võimalik kaunistada lauanõude kõrval ka keraamilisi plaate. Kaunistatud plaadid kuumutatakse hiljem 820 kraadi juures ning lastakse jahtuda ca 48 tundi. Viimane on vajalik selleks, et liiga kiire temperatuuri kõikumine materjali ei kahjustaks. Plaadid võivad liiga kiire temperatuuri kõikumise tagajärjel kumerduda või mõraneda. Niisamuti on värviga, mis seetõttu lahti võib tulla. Kaunistused ise saavad olla plaatidel just sellised nagu klient seda soovib ning sobivad hästi ruumidesse kus on nõutav suur kulumise- või niiskusekindlus. Saame maalida keraamilisi plaate, mille maksimum suurus on 300X300 mm.

Ühte näidist saate näha allpool oleval pildil. Antud juhul on tegemist ettevõtte logo maalinguga mis tehtud konkreetsete logole esitatavate nõuete kohaselt plaatidele mõõtudega 200X200 mm ning leiab oma koha toitlustusasutuses.

Head nuputamist kodu või kontori kaunistamisel.

Lisa kommentaar

Email again:
- CFE71ABC544DA32FE911978060D2D0D6